Guangzhou Shuqee Dijital Tech. Limited Şirketi

Çin'de en profesyonel 4D / 5D / 6D / 7D sinema üretim fabrikası.

Ana sayfa

Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd

Sertifika
iyi kalite Sinema 4 d satış için
iyi kalite Sinema 4 d satış için
Ben shuqee ile işbirliği sevindim. Ürünlerini kaliteli ve çok rekabetçi fiyat. Müşterilerim çok beğendim.

—— Mr Omar Fernado - Kolombiya

Shuqee'nın hareketli koltuklar, ben gerçekten üstün hissediyorum gibi roller coaster deneyimi heyecan verici. Biz uzun vadeli işbirliği devam edeceğiz.

—— Sayın Artur Jastrzebski - Polonya

SHUQEE'ın üretici büyük onların tür üzerinden satış öncesi, satış sonrası hizmet için her zaman takdir etmek, bulmak çok şanslıyım.

—— Bay Muhammed - Irak

İyi satış sonrası servis hizmetiniz için teşekkür ederiz. Mükemmel eğitim ve teknoloji destek bana çok yardımcı olur.

—— Bay Sammel - Filipinler Cumhuriyeti

Güzel hizmet ve yüksek kalite ve yüksek itibarı ile iyi bir şirket. Bizim güvenilir bir tedarikçi biri mal zamanında ve güzel bir paket teslim edilir.

—— Bay George - Almanya

Ben sohbet şimdi

Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd
Şirket konumu Company Prospects Metting Kültür Duvarı Ürün Showroom 1 Ürün Showroom 2 4DM CINEAM PROJESİ 5D CINEAM PROJESİ 5D CINEAM PROJESİ

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Aracısı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Diğer
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : SHUQEE
No. Çalışanları : 20~100
Yıllık satış : 2.5 Million-5 Million
Yıl kurulan : 2011
İhracat p.c : 60% - 70%
Guangzhou Shuqee Dijital Teknoloji. Co, Ltd birçok ileri profesyonel teknisyenler toplama, yenilikçi tasarım konseptlerinin uluslararası ön plana gerekçe göstererek, gelişmiş video görüntüleme teknolojisine sahiptir. ISO9001: 2008 kalite yönetim standartlarının uygulanmasını tam olarak uyguluyoruz. 4DM / XD Theatre sistem geliştirme, ekipman üretimi, planlama ve inşaat, işletme ve bakımın tamamını kapsayan bir endüstri zinciri oluşturmak için bir dizi gerçekleştiren teknolojik, kültürel ve yaratıcı bir şirket.

Shuqee Tech. Profesyonel yetenek ve teknolojiyi bir araya getiren, kalifiye bir kadroya sahiptir. Yazılım geliştirmeden donanım tasarımına, sistem testlerinden teknik servislere, profesyonel ve teknik personel tarafından tamamlanır. Ve en yeni bilimsel ve teknolojik başarıları birleştirin ve birçok patentli, dijital, akıllı, sürükleyici 4D sinema altı sistemlerinin bağımsız araştırma ve geliştirmesine büyük yatırım yaptı .

 

SHUQEE ana işletmeleri 4DM Tiyatro binası, 5D ve XD Sinemasıdır. Çünkü kaliteli ürün performansı ve iyi bir üne sahip olan Şirket , küresel bir pazarlama ağı aracılığıyla ürünlerini yalnızca iç pazar talebini karşılamakla kalmaz, aynı zamanda 60'tan fazla ülkeye ihraç eder ve büyük bir karşılama ve övgüye tabidir. 5D ve XD Sinema, Sinema, Manzara, Ticaret Merkezleri, Tema Parkları, Bilim Salonu, Eğitim ve Bilimsel Araştırma vb.

Hong Kong ve Barselona'daki BIRTV ve Sinemalardan , HongKong ve Barselona'daki CineAsia ve CineEurope'dan Amerika'daki CinemaCon'a ve Rusya'daki Kino EXPO'ya kadar dünyanın dört bir yanındaki çeşitli sinema fuarında izlerimizi bulabilirsiniz . dünya çapındaki müşterileri.

Shuqee Tech. Ekibi, butik tiyatro yaratma, "tutumun başarısını belirleme ayrıntıları" hizmet başvurusu, yüksek kaliteli ürünler, güzel tiyatro ortamı, sıcak ve profesyonel hizmet, kişiselleştirilmiş yaratıcı tasarım, mükemmel hizmet sunma girişiminde bulunmakta kararlıdır. satış sonrası bakım vb., müşteri deneyimini geliştirmeye ve müşteriler için maksimum değer yaratmaya devam ederek, rekabetçiliğin tüm çözümünü sunar.

Shuqee Tech. Yenilikçi fikirlerin geliştirilmesi olarak “inovasyon deneyimini, teknolojiyi ideal haline getirmeyi” sağlamak, sinema ortamını izleyen tüketiciler için değer yaratmak için birlikte çalışarak çeşitli sinema pazarındaki değişiklikleri takip edecek.

Dijital, Efsanevi, Buradan başlayın!

İletişim bilgileri
Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd

İlgili kişi: Miss. Sales Shuqee

Tel: 0086 20 34885536

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)