Guangzhou Shuqee Dijital Tech. Limited Şirketi

Çin'de en profesyonel 4D / 5D / 6D / 7D sinema üretim fabrikası.

Ana sayfa

Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd

Sertifika
Çin Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Sertifikalar
Ben shuqee ile işbirliği sevindim. Ürünlerini kaliteli ve çok rekabetçi fiyat. Müşterilerim çok beğendim.

—— Mr Omar Fernado - Kolombiya

Shuqee'nın hareketli koltuklar, ben gerçekten üstün hissediyorum gibi roller coaster deneyimi heyecan verici. Biz uzun vadeli işbirliği devam edeceğiz.

—— Sayın Artur Jastrzebski - Polonya

SHUQEE'ın üretici büyük onların tür üzerinden satış öncesi, satış sonrası hizmet için her zaman takdir etmek, bulmak çok şanslıyım.

—— Bay Muhammed - Irak

İyi satış sonrası servis hizmetiniz için teşekkür ederiz. Mükemmel eğitim ve teknoloji destek bana çok yardımcı olur.

—— Bay Sammel - Filipinler Cumhuriyeti

Güzel hizmet ve yüksek kalite ve yüksek itibarı ile iyi bir şirket. Bizim güvenilir bir tedarikçi biri mal zamanında ve güzel bir paket teslim edilir.

—— Bay George - Almanya

Ben sohbet şimdi

Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6 7 8
Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd
Şirket konumu Company Prospects Metting Kültür Duvarı Ürün Showroom 1 Ürün Showroom 2 4D Sandalye Fabrikası

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Aracısı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Diğer
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : SHUQEE
No. Çalışanları : 20~100
Yıllık satış : 2.5 Million-5 Million
Yıl kurulan : 2011
İhracat p.c : 60% - 70%
Guangzhou Shuqee Dijital Teknoloji. Co, Ltd son derece akıllı 4D, 5D sinema genel çözüm sağlamayı taahhüt, derin sürükleyici izleme efektleri oluşturmak, Shuqee 4D / 5D sinema sistemi izleyici çok boyutlu film deneyimi sağlayacaktır.

Biz tasarım, üretim ve prodution 4D / 5D hareket koltuklar yaygın kullanılan doğal noktalar, tema parkları, müzeler, eğlence merkezleri, oteller, ve ticari sinemalar vb.

SHUQEE, planlama, çizim, ekipman teslimatından kurulum ve bakım ve teknik desteklere kadar sinema çözümünün her parçası için profesyonel bir ekibe sahiptir.

shuqee 5d sinema fabrikası

Shuqee Tech. profesyonel yetenek ve teknolojiyi bir araya getirir, yüksek nitelikli bir personele sahiptir. Yazılım geliştirmeden donanım tasarımına, sistem testine kadar teknik hizmetler profesyonel ve teknik personel tarafından tamamlanır. Ve en son bilimsel ve teknolojik başarıları entegre edin ve birçok patent ile dijital, akıllı, sürükleyici 4D sinema altı sistemlerinin bağımsız araştırma ve geliştirmesine büyük yatırım yapmıştır .

 

SHUQEE ana işletmeler 4DM Tiyatro binası, 5D ve XD Sinema vardır. Çünkü kaliteli ürün performansı ve iyi bir üne, şirketin ürünleri küresel bir pazarlama ağı aracılığıyla, sadece iç pazar talebini karşılamak değil, aynı zamanda 60'dan fazla ülkeye ihraç ve büyük bir karşılama ve övgü tabidir. 5D ve XD Sinema yaygın Sinema, Scenic, Ticaret Merkezleri, Tema Parkları, Bilim Salonu, Eğitim ve Bilimsel Araştırma vb.

5d sinema projesi

Parkurlarımızı, Hong Kong ve Barselona'daki BeiJing ve ShangHai, CineAsia ve CineEurope'daki Amerika'daki BIRTV ve CinemaS'tan Amerika'daki CinemaCon'a ve Rusya'daki Kino EXPO'ya global olarak çeşitli sinema fuarlarında bulabilirsiniz , profesyonel sinema fuarı dünya çapında müşteriler.

Shuqee Tech. Ekibi butik tiyatro yaratmaya kararlıdır, "detaylar tutum başarısını belirlemek" hizmet anlayışı , yüksek kaliteli ürünler, güzel tiyatro ortamı, sıcak ve profesyonel hizmet, kişiselleştirilmiş yaratıcı tasarım, mükemmel ile müşterilerine sunmaya çalışın satış sonrası bakım vb, tedarik tüm rekabet çözüm, devam müşteri deneyimini geliştirmek ve maksimum değer yaratmak müşteriler için.

Shuqee Tech. yenilikçi fikirlerin geliştirilmesi olarak “yenilik deneyimini, teknolojiyi ideale yaymak için çeşitli sinema piyasası değişikliklerini takip edecek, film ortamını izleyen tüketiciler için değer yaratmak üzere birlikte çalışacaktır.

Dijital, Efsanevi, Buradan başlayın!

İletişim bilgileri
Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd

İlgili kişi: Miss. Sales Shuqee

Tel: 0086 20 34885536

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)