Guangzhou Shuqee Dijital Tech. Limited Şirketi

Çin'de en profesyonel 4D / 5D / 6D / 7D sinema üretim fabrikası.

Ana sayfa

Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd

Sertifika
iyi kalite Sinema 4 d satış için
iyi kalite Sinema 4 d satış için
Ben shuqee ile işbirliği sevindim. Ürünlerini kaliteli ve çok rekabetçi fiyat. Müşterilerim çok beğendim.

—— Mr Omar Fernado - Kolombiya

Shuqee'nın hareketli koltuklar, ben gerçekten üstün hissediyorum gibi roller coaster deneyimi heyecan verici. Biz uzun vadeli işbirliği devam edeceğiz.

—— Sayın Artur Jastrzebski - Polonya

SHUQEE'ın üretici büyük onların tür üzerinden satış öncesi, satış sonrası hizmet için her zaman takdir etmek, bulmak çok şanslıyım.

—— Bay Muhammed - Irak

Ben sohbet şimdi

Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd
Şirket konumu Company Prospects Metting Kültür Duvarı Ürün Showroom 1 Ürün Showroom 2 4DM CINEAM PROJESİ 5D CINEAM PROJESİ 5D CINEAM PROJESİ

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Aracısı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Diğer
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : SHUQEE
No. Çalışanları : 20~100
Yıllık satış : 2.5 Million-5 Million
Yıl kurulan : 2011
İhracat p.c : 60% - 70%

Guangzhou Shuqee Dijital Tech. Co, Ltd birçok üst düzey profesyonel teknisyenleri toplama, yenilikçi tasarım kavramları, uluslararası planda gerekçe video görüntüleme teknolojisi gelişmiş benimser. Standartlar 2008 kalite yönetimi Uygulama bütün sanayi zinciri oluşturmak için 4DM / XD Theater sistem geliştirme, ekipman üretim, planlama ve inşaat, işletme ve bakım bir dizi gerçekleştiren A, teknolojik, kültürel ve yaratıcı şirket: Biz tam ISO9001 uygulamaktadır..

Shuqee Tech. en son bilimsel ve teknolojik gelişmeleri entegre ve birçok patent ile, bağımsız araştırma ve dijital, akıllı, sürükleyici 4D sinema, altı sistemlerinin geliştirilmesinde büyük yatırımlar yapmıştır. Ana iş 4DM Tiyatrosu binası, 5D & XD Sinema vardır. Küresel bir pazarlama ağı üzerinden Şirketin ürünleri, sadece iç pazar talebini karşılamak değil, aynı zamanda otuzdan fazla ülkeye ihraç edilmiştir. Ürünlerimiz yaygın Sinemada kullanılan Scenic, Ticaret Merkezleri, Oyun Parkı, Science Hall, Eğitim ve Bilimsel Araştırmalar vb 4DM Tiyatrosu dışında, aynı zamanda dijital ev sineması, merkez kontrol sistemi geliştirme, interaktif gibi ilgili çeşitlendirilmiş sanayilerin gelişimine odaklanmak Ana işletmelerin ortak kalkınma ile vb simülasyon sistemleri.

Shuqee Tech'in. Ekibi hizmet anlayışı, mükemmel yüksek kaliteli ürünleri, güzel tiyatro ortamında, sıcak ve profesyonel hizmet, kişiselleştirilmiş yaratıcı tasarım ile müşterilerine sunabilmek için girişimi, "ayrıntılar tutum başarısını belirlemek" için başvuruda, butik tiyatro oluşturmaya kararlıdır satış sonrası bakım vb tedarik tüm rekabet çözümü, müşteri deneyimini geliştirmek ve müşterilerimiz için maksimum değer yaratmaya devam.

Shuqee Tech. yenilikçi fikirlerin gelişme olarak "ideali haline yenilik deneyimi, Teknoloji Embellish" için çeşitli sinema pazar değişiklikleri takip edecek, film ortamı inceleyen tüketiciler için değer yaratmak için birlikte çalışır.

Dijital, Legendary, buradan başlayın!

İletişim bilgileri
Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd

İlgili kişi: Miss. Sales Shuqee

Tel: 0086-20-34885536

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)