Çin 5 d sinema Üretici

Guangzhou Shuqee Dijital Tech. Limited Şirketi

Çin'de en profesyonel 4D / 5D / 6D / 7D sinema üretim fabrikası.

Haberler

November 8, 2018

Bravo! İkinci Uçuş Simülatörü Sinema Projesi Mısır Militory Müzesi'nde Bitirildi!

Tebrik! Bir diğeri uçuş simülatörü sinema projesi zaten Mısır'da kuruldu. Bu 12d uçuş simülatörü sinema, hakkında bilgi edinmek için hoş geldiniz!

12d simülatör sinema Kahire'de inşa edilmiş bir otelde yer almaktadır. Bu otel, yerel yönetim tarafından inşa edilen bir ordu otelidir. Sadece askerin o otelde kalma hakkı vardır. Otel lüks ve imkanları eksiksiz ve bulmak için beklediğiniz her şey var.

12D simülatör projesi tanıtımı: Bir Mega Panorama projesi - 12D Simülatörü Mısır'ın başkenti Kahire'ye yerleştirildi. 3D Gözlüklerle 3DOF hareket koltukları ve özel efektli Sinema Ekipmanı sağlayabiliriz. 24 Koltuklar için boyutta (G x Y x Y) 12D Simülatör (9m X15m X6m).

Bazı ortak eğlence tesisleri dışında, otelin ayrıca büyük bir arka bahçeye ve askeri müzeye sahip olduğunu belirtmek gerekir.

Askeri müze ağırlıklı olarak askeri uçak modelleri, tank modelleri ve diğer askeri ekipman sergiler.

Açıkçası, bu müzede ağırlıklı olarak askeri filmler gösteren SHUQEE 12d simülatörü kuruldu. 12d simülatör sinemanın işlevi esas olarak ziyaretçiler için gerçek askeri deneyimi simüle etmektir. Bu arada, proje 5d simülatör projesinin gerçek bir uçak göstermesi dışında, Suudi 5D uçuş simülatörü sinema projesine benzer.

Örneğin, 12d simülatör sinemasının uçakların askeri bombalanması söz konusu olduğunda, 12d simülatör hareket koltuğu, pilotları sanki hava kuvvetlerini anlayabilmek için uçakları her zaman harekete geçirir. deneyim.

Resmi Google'dan yeniden basıldı.

İletişim bilgileri