Çin 5 d sinema Üretici

Guangzhou Shuqee Dijital Tech. Limited Şirketi

Çin'de en profesyonel 4D / 5D / 6D / 7D sinema üretim fabrikası.

Haberler

December 12, 2018

Changfeng Ocean World - Yükseltme 4D Sinema

Changfeng Ocean World'de High End 4d sinema inşa edildi (Merlin Entertainment Group çatısı altında) - Şangay

Merlin Entertainments Group, mükemmel bir aile eğlencesi çekiciliği işleten ve aynı zamanda en büyük ikinci turizm cazibe merkezi olan İngiliz merkezli ünlü bir şirkettir.Merlin Entertainments Group, kendine özgü ve benzersiz ulusal marka imajı ve tutkulu ekibi ile en unutulmaz seyahat deneyimini sunmaya kendini adamıştır.

 

Önceden 4D Sinema Yükseltmesi Hakkında

hakkında en son şirket haberleri Changfeng Ocean World - Yükseltme 4D Sinema  0

Shuqee 4d sinemasının kurulmasından önce de 24 koltuklu 4d bir sinemaydı.Ancak, 4d sinema birkaç yıl önce modası geçmiş ekipman ve yazılımlarla inşa edilmiş ve tüm sinemanın durumu The Times'ın gerisine düşmüştür. Dönüşümden önce resimde gösterilen 4d sinema koltukları hidrolik platformlu bir koltuktur.Ve hidrolik hareket sisteminin çevre dostu olmaması, yüksek ses ve hassas ve hassas hareketler olmaması gibi birçok dezavantajı vardır.Bu nedenle, hidrolik koltuklar şu anda aşamalı olarak kaldırılmıştır.

 

Sonrasında 4D Sinema Yükseltmesi Hakkında

hakkında en son şirket haberleri Changfeng Ocean World - Yükseltme 4D Sinema  1

Mekanı gördükten sonra, SHUQEE orijinal tiyatroyu yeniledi.Yükseltilmiş 4d sinema, lüks 4d koltuklu üst düzey bir tiyatrodur.Sitenin büyüklüğüne göre, müşterilerin maksimum faydasını gerçekleştirmek amacıyla, faydayı artırmak için 24 kişilik koltuğu 30 kişilik koltuğa dönüştürdük.Ve SHUQEE 4d sinemadaki koltuklar, çevre dostu, sessiz ve bakımı kolay olduğu bilinen elektrikli sistem koltuklardır.En önemli nokta, elektrikli sistem koltuğun hareketinin hassas ve mükemmel olması, bu da izleyicinin deneyimini artırıyor.Bu herkesin sevdiği türden bir tiyatro.

 

Kesinlikle, Changfeng Ocean World ile ortak olmaktan ve Shuqee'nin elektrikli hareketli sinema koltuklarını onaylamaktan onur duyuyoruz.Bu arada, yeni elektrikli 4D sinema koltuğunun hareket doğruluğu nedeniyle ve nihayetinde Changfeng Ocean World Park'ta 4d sinema deneyimi yaşayanların deneyimini iyileştiriyor. "

 

En iyi dileklerimle: İşler hızla büyüyor!

 

İletişim bilgileri