Çin 5 d sinema Üretici

Guangzhou Shuqee Dijital Tech. Limited Şirketi

Çin'de en profesyonel 4D / 5D / 6D / 7D sinema üretim fabrikası.

Haberler

April 2, 2019

Fantastik!

Fantastic! Fantastik! New Sounds Vibration Cinema is built in Creation Museum in USA. Yeni Sesler Titreşim Sineması ABD'deki Yaratılış Müzesinde inşa edilmiştir. It will be bring new atmosphere to the museum. Müzeye yeni bir atmosfer getirecek. They changed auditorium into the original special effects theater. Oditoryumu orijinal özel efekt tiyatrosuna dönüştürdüler.

Son teknoloji ürünü yaratma müzesi, İncil tarihi, çarpıcı sergi, botanik bahçeleri, planetaryum, hayvanat bahçesi, zip line macera kursu ve çok daha fazlası ile girişimde bulunmanıza izin verir. Petersburg, Kentucky açılış.

 

Now, in the Creation Museum, you can also enjoy the different experience brought by Shuqee Sounds Vibration Cinema. Şimdi, Yaratılış Müzesi'nde, Shuqee Sounds Vibration Cinema'nın getirdiği farklı deneyimin tadını çıkarabilirsiniz. The Sounds Vibration Cinema is new—from the carpet to the walls to the chairs, stage, screen, speakers, lights, and more. Sesler Titreşim Sineması yenidir - halıdan duvarlara, sandalyelere, sahneye, ekrana, hoparlörlere, ışıklara ve daha fazlasına. Let's have a look. Bir bakalım.

hakkında en son şirket haberleri Fantastik!  0

Animated in spectacular 3D, with unexpected special effects, you won't feel the same way again! Muhteşem 3D animasyon, beklenmedik özel efektlerle, aynı şekilde hissetmeyeceksiniz! Prepare to be immersed in during minute's experience. Dakika deneyimine dalmaya hazır olun. With gorgeous lighting design, Sounds Vibration Cinema visual experience is very good. Muhteşem aydınlatma tasarımı ile, Sesler Titreşim Sineması görsel deneyimi çok iyi.

 

The seats are manufactured by Shuqee. Koltuklar Shuqee tarafından üretilmektedir. Whether it is small scene or a big scene, Sounds Vibration Cinema through seat vibrator to bring the audience a strong sense of shock and impact, also let the audiences feel instantly exposure in movie. Küçük bir sahne veya büyük bir sahne olsun, izleyiciye güçlü bir şok ve etki hissi vermek için koltuk vibratörü aracılığıyla Ses Titreşimi Sineması, aynı zamanda izleyicilerin filmde anında pozlama hissetmelerini sağlar. From hearing and visual aspects to achieve the most powerful sense of realism. İşitme ve görsel yönlerden en güçlü gerçekçilik duygusuna kadar. We provide completely Sounds Vibration Cinema system and solution for them, such as design layout, construction drawings etc. Tamamen Ses Titreşimi Sinema sistemi ve tasarım düzeni, inşaat çizimleri vb.Gibi çözümler sunuyoruz.

hakkında en son şirket haberleri Fantastik!  1

Yaratılış müzesine Yeni Sesler Titreşim Sineması kurmak ve onların tanınmasını ve teşvik edilmesini sağlamak bizim için onurdur.

 

Sadece Sesler Titreşim Sineması değil, 4DM, 5D ve XD, sinema, eğlence parkı vb.

İletişim bilgileri