Çin 5 d sinema Üretici

Guangzhou Shuqee Dijital Tech. Limited Şirketi

Çin'de en profesyonel 4D / 5D / 6D / 7D sinema üretim fabrikası.

Haberler

July 5, 2019

Ne harika!

Bu yaz HO MAY PARK'a katılalım!

Vietnam's first 4D motion dome theater was built in Ho May Park recently. Vietnam'ın ilk 4D hareketli dome tiyatrosu yakın zamanda Ho May Park'ta inşa edildi. This cinema uses a 360-degree dome with a diameter of 15 meters and its height 8meter, equipped with 76 Shuqee 4DM motion seats, which can accommodate 76 visitors each show. Bu sinema, her gösteride 76 ziyaretçiyi barındırabilen 76 Shuqee 4DM hareketli koltuklarla donatılmış, 15 metre çapında 360 derecelik bir kubbe ve yüksekliği 8 metre kullanıyor. It can increase the immersion while giving customers comfortable experience through customized seat inclination. Özel koltuk eğimi ile müşterilere rahat bir deneyim sunarken daldırma özelliğini artırabilir. This adds more color and funny to the park. Bu parka daha fazla renk ve komik katıyor. It is favored by many domestic and foreign tourists. Yerli ve yabancı birçok turist tarafından tercih edilmektedir.

hakkında en son şirket haberleri Ne harika!  0

Ho May Park is the one of the most famous tourist attractions in Vung Tau. Ho May Parkı, Vung Tau'nun en ünlü turistik yerlerinden biridir. There are all kinds of entertainment in this park. Bu parkta her türlü eğlence var. Now you can experience amazing 4D Dome cinema in the park! Artık parkta muhteşem 4D Dome sinemasını deneyimleyebilirsiniz! The screen like a ball and you are surrounded by the screen, and then through the tilting effect of the back of our 4DM motion seat, the audience felt as if they could touch the big screen. Ekran bir top gibi ve etrafı ekranla çevrili ve daha sonra 4DM hareket koltuğumuzun arkasındaki devirme etkisi ile seyirciler büyük ekrana dokunuyormuş gibi hissettiler. They let audience involuntarily into the role, resulting in a very real and exciting special feeling. Seyircinin istemeden rol almasına izin vererek çok gerçek ve heyecan verici bir özel his verir.

 

Different from the normal screen, 360-degree screen is fresh experience for the audiences. Normal ekrandan farklı olarak, 360 derece ekran izleyiciler için yeni bir deneyimdir. Immersive technology let visitors experience an unforgettable ride when they are sitting on the 4DM motion seats. Sürükleyici teknoloji, ziyaretçilerin 4DM hareket koltuklarında otururken unutulmaz bir sürüş deneyimi yaşamalarını sağlar.

hakkında en son şirket haberleri Ne harika!  1

Bu sinema projesini onlar için bitirmekten ve bizim hedefimize ulaşmaktan onur duyuyoruz: daha fazla izleyici çekmek ve yeni sürükleyici sinemayı deneyimlemelerine izin vermek.

 

Son olarak, uygun bir plan yapmak ve 4DM, 5D ve XD sinema projelerini bitirmek için ticari sinema, eğlence parkı, bilim müzesi vb.

 

İletişim bilgileri