Guangzhou Shuqee Dijital Tech. Limited Şirketi

Çin'de en profesyonel 4D / 5D / 6D / 7D sinema üretim fabrikası.

Ana sayfa ÜrünlerKubbe Sineması

Black Dome Sinema Salonu 28 Kişi / 360 Dome Projeksiyon Kapasitesi

Sertifika
Çin Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Sertifikalar
Ben shuqee ile işbirliği sevindim. Ürünlerini kaliteli ve çok rekabetçi fiyat. Müşterilerim çok beğendim.

—— Mr Omar Fernado - Kolombiya

Shuqee'nın hareketli koltuklar, ben gerçekten üstün hissediyorum gibi roller coaster deneyimi heyecan verici. Biz uzun vadeli işbirliği devam edeceğiz.

—— Sayın Artur Jastrzebski - Polonya

SHUQEE'ın üretici büyük onların tür üzerinden satış öncesi, satış sonrası hizmet için her zaman takdir etmek, bulmak çok şanslıyım.

—— Bay Muhammed - Irak

İyi satış sonrası servis hizmetiniz için teşekkür ederiz. Mükemmel eğitim ve teknoloji destek bana çok yardımcı olur.

—— Bay Sammel - Filipinler Cumhuriyeti

Güzel hizmet ve yüksek kalite ve yüksek itibarı ile iyi bir şirket. Bizim güvenilir bir tedarikçi biri mal zamanında ve güzel bir paket teslim edilir.

—— Bay George - Almanya

Ben sohbet şimdi

Black Dome Sinema Salonu 28 Kişi / 360 Dome Projeksiyon Kapasitesi

Çin Black Dome Sinema Salonu 28 Kişi / 360 Dome Projeksiyon Kapasitesi Tedarikçi

Büyük resim :  Black Dome Sinema Salonu 28 Kişi / 360 Dome Projeksiyon Kapasitesi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: guangdong, Çin
Marka adı: shuqee
Sertifika: CE,ISO9001,SGS,GMC
Model numarası: Kubbe Projeksiyonu

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: $5000-$7000
Ambalaj bilgileri: Dome Projeksiyonunun Güvenli Ambalajlanması: Kabarcık Paketi + streç filmler karton + ahşap çerçeve
Teslim süresi: 30 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: aylık 1000 setleri
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
ürün tipi: Dome Sineması 360 Dome Deneyimi Dome Film tiyatro koltuk rengi: Siyah / customzied
kullanım: Alışveriş merkezinde, eğlence parkı, tema parkı Dome Sineması 4D Chiar Etkisi: Kar, yağmur, duman, çerçeve vb.
Projeksiyon:: 360 derece

Küçük Yatırımlar ve Yüksek Getiriler Dome Sinema Tiyatrosu 360 Dome Deneyim Kapasitesi 28 Kişi

 

Dome Sinema Tiyatrosunun Neden Küçük Yatırımlar ve Yüksek Getiri Olduğunu Düşünüyoruz?

 

1, The dome movie theater is not a big project, oppositely, it is a small project, because the dome movie theater only can capacity 28 people viewing together at the same same time. 1, kubbe sinema salonu büyük bir proje değil, tam tersine, küçük bir proje, çünkü kubbe sinema sadece aynı anda birlikte 28 kişi kapasiteli olabilir. Therefore, It only need the small dome cinema screen and 28 dome movie theaterc seats. Bu nedenle, sadece küçük kubbe sinema ekranına ve 28 kubbe sinema salonu koltuklarına ihtiyaç duyar. Because the ball screen is relatively small overall, cover an area of small, so the rented space is also relatively small.Therefore, in combination with the above factors, compared with the big curtain, the ball curtain investment of 28 people is relatively small. Top ekranı genel olarak nispeten küçük olduğundan, küçük bir alanı kapladığından, kiralanan alan da nispeten küçüktür. Bu nedenle, yukarıdaki faktörlerle birlikte, büyük perde ile karşılaştırıldığında, 28 kişinin top perdesi yatırımı nispeten küçüktür.

 

2, The films of dome movie theater plays 10-20 minutes. 2, kubbe film tiyatro filmleri 10-20 dakika oynar. The short duration of the film means that there will be more audience times every day. Filmin kısa süresi, her gün daha fazla seyirci olacağı anlamına geliyor.

 

3, Dome sinema, filmi izlemek ve gişeyi artırmak için çok sayıda insanı çekecek modern ve daha gelişmiş bir film izleme şeklidir.

 

 

Dome Sineması is mainly composed of projectors and optical systems, image processing systems and professional playback systems, digital surround sound systems, dome screens, lighting systems, central control systems and other equipment. ağırlıklı olarak projektörler ve optik sistemler, görüntü işleme sistemleri ve profesyonel oynatma sistemleri, dijital surround ses sistemleri, dome ekranlar, aydınlatma sistemleri, merkezi kontrol sistemleri ve diğer ekipmanlardan oluşmaktadır. With Peoples are increasing demanding for watching movies, Halkların film izlemek için talepleri arttıkça, Dome Sineması 360 Dome Deneyimihave become Shuqee's top-sale product. Shuqee en çok satan ürün haline gelmiştir. The digital immersive dome theater provided by SHUQEE company,which can ability to automatically exchange data with many other formats, compatible with multiple popular formats of video and audio files ,such as Taega, Tiff, BMP, JPG, PNG, DDS, AVI, MPEG,JPEG, MOV, DVD, WMV, RM, RMVB ect. SHUQEE şirketi tarafından sağlanan ve Taega, Tiff, BMP, JPG, PNG, DDS, AVI, MPEG gibi çok sayıda popüler video ve ses dosyası formatıyla uyumlu olan diğer birçok formatla otomatik olarak veri alışverişi yapabilen dijital sürükleyici kubbe tiyatrosu , JPEG, MOV, DVD, WMV, RM, RMVB vb.

 

 

360 Dome Deneyim Parametresi

 

Dome Sineması Alanı 120㎡
Ekran boyutu 180 ° çap 8 metre
Dome Movie Theater Projeksiyon ekranı boyutu iç çap 11.4m, dış çap 12m
Zemin yükü 1.1 ton / ㎡
Yapım süreci 1-2 ay
Dome Sineması 4D sinema koltukları 16 koltuk
Birim yolcu akışı 96 kişi / saat
süre 8-10 dakikalık Projeksiyon Dome Sineması filmleri
Kubbe projeksiyon kaynağı en az 4 genel kaynak veya özel kaynak
Özel efekt parametreleri duman, flaş, kar taneleri, kabarcıklar, vb.
Ses parametreleri 5.1 sinema sınıfı kanallar
Aydınlatma verileri standart tiyatro seviyesi
Aydınlatma verileri standart tiyatro seviyesi
Ortam kurulumu standart tiyatro seviyesi
Kitle deneyimi Güçlü sahne deneyimi duygusu, sürükleyici

 

Black Dome Sinema Salonu 28 Kişi / 360 Dome Projeksiyon Kapasitesi 0Black Dome Sinema Salonu 28 Kişi / 360 Dome Projeksiyon Kapasitesi 1

 

Projeksiyon Dome Sinema 4D Hareketli Koltuk Efekti

 

Dynamic platform can accurately simulate the actions of leaning forward, leaning back, leaning left and right, falling, bumping, air blowing, water spraying, leg sweeping, back stabbing, shock, etc. When the following scenes occur in the film, you will experience the corresponding special effects. Dinamik platform, öne eğilme, geriye eğilme, sola ve sağa eğme, düşme, çarpma, hava üfleme, su püskürtme, bacak süpürme, sırt bıçaklama, şok vb. Eylemlerini doğru bir şekilde taklit edebilir. ilgili özel efektleri deneyimleyebilir. For example, in the plot of the film, when the motorcycle turns left or right, the 4d cinema chair of Projection Dome Movie Theater will make corresponding actions.In the plot of the movie, when falling from a high altitude, the seat will simulate a rapid downward motion. Örneğin, filmin planında, motosiklet sola veya sağa döndüğünde, Projeksiyon Dome Sinema Tiyatrosu'nun 4d sinema koltuğu ilgili eylemleri gerçekleştirecektir.Filmin çiziminde, yüksek bir yükseklikten düştüğünde, koltuk simüle edecektir hızlı bir aşağı doğru hareket. In this series of movie plots, the dynamic seat can be simulated and completely synchronized. Bu film dizilerinde dinamik koltuk simüle edilebilir ve tamamen senkronize edilebilir.

 

 

Tasarım Etkisi Diyagramı Örneği

 

Projection Dome Movie Theater is widely used in museums, science and technology museum, planning museum, planetarium, various exhibition halls, exhibition hall, command and control center, art performance theme activity, entertainment place, military virtual simulation school, virtual teaching, industrial virtual simulation and other places. Projeksiyon Dome Sinema, müzeler, bilim ve teknoloji müzesi, planlama müzesi, planetaryum, çeşitli sergi salonları, sergi salonu, komuta ve kontrol merkezi, sanat performansı tema etkinliği, eğlence yeri, askeri sanal simülasyon okulu, sanal öğretim, endüstriyel sanal simülasyon ve diğer yerler. When you experience in the museum of Projection Dome Movie Theater, you will travel in the vast universe, and you can know the secrets and history of the universe.It is cells that can penetrate the microscopic world of animals and plants.Sometimes like riding a time machine back to the distant past and walking with dinosaurs can also go to the distant future to feel the future of scientific life. Projeksiyon Kubbesi Sinema Salonu müzesinde tecrübe ettiğinizde, geniş evrende seyahat edeceksiniz ve evrenin sırlarını ve tarihini bilebilirsiniz.Bu, hayvanların ve bitkilerin mikroskobik dünyasına nüfuz edebilen hücrelerdir. zaman makinesini uzak geçmişe geri döndürmek ve dinozorlarla yürümek de bilimsel yaşamın geleceğini hissetmek için uzak geleceğe gidebilir.

 

 

Dome Sineması İnşaat Çantası

 

Hemisferik Projeksiyon Dome Film Sineması ekran Zan 5-25 metre çapında ve seyirci top perde sinema filmi izlemek için, tüm resim bir küre dolu, ekranın kenarına kör bir göz, metal ekran, iletim tipi daldırma panoramik ses efekti, seyirci sayısız değişim keyfini yapmak, yakın uç hareket platformu içinde birlikte gerçekçi, toplama elektrik otomasyon kontrol bilgisayar animasyon yüksek teknoloji sistem mühendisliği biridir.

 

Black Dome Sinema Salonu 28 Kişi / 360 Dome Projeksiyon Kapasitesi 2

İletişim bilgileri
Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd

İlgili kişi: Bellis Tang

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)