Guangzhou Shuqee Dijital Tech. Limited Şirketi

Çin'de en profesyonel 4D / 5D / 6D / 7D sinema üretim fabrikası.

Ana sayfa ÜrünlerKubbe Sineması

Eğlence Parkı SGS GMC için Sürükleyici Projeksiyon Dome 5D Sinema

Sertifika
Çin Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Sertifikalar
Ben shuqee ile işbirliği sevindim. Ürünlerini kaliteli ve çok rekabetçi fiyat. Müşterilerim çok beğendim.

—— Mr Omar Fernado - Kolombiya

Shuqee'nın hareketli koltuklar, ben gerçekten üstün hissediyorum gibi roller coaster deneyimi heyecan verici. Biz uzun vadeli işbirliği devam edeceğiz.

—— Sayın Artur Jastrzebski - Polonya

SHUQEE'ın üretici büyük onların tür üzerinden satış öncesi, satış sonrası hizmet için her zaman takdir etmek, bulmak çok şanslıyım.

—— Bay Muhammed - Irak

İyi satış sonrası servis hizmetiniz için teşekkür ederiz. Mükemmel eğitim ve teknoloji destek bana çok yardımcı olur.

—— Bay Sammel - Filipinler Cumhuriyeti

Güzel hizmet ve yüksek kalite ve yüksek itibarı ile iyi bir şirket. Bizim güvenilir bir tedarikçi biri mal zamanında ve güzel bir paket teslim edilir.

—— Bay George - Almanya

Ben sohbet şimdi

Eğlence Parkı SGS GMC için Sürükleyici Projeksiyon Dome 5D Sinema

Çin Eğlence Parkı SGS GMC için Sürükleyici Projeksiyon Dome 5D Sinema Tedarikçi

Büyük resim :  Eğlence Parkı SGS GMC için Sürükleyici Projeksiyon Dome 5D Sinema

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: guangdong, Çin
Marka adı: shuqee
Sertifika: CE,ISO9001,SGS,GMC
Model numarası: Kubbe Projeksiyonu

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: $5000-$7000
Ambalaj bilgileri: Dome Sineması Güvenli Ambalaj: Kabarcık Paketi + streç filmler karton + ahşap çerçeve (daha güvenli
Teslim süresi: 30 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: aylık 1000 setleri
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
ürün tipi: Dome Sineması Üretici firma: Çin anakarası
alan: 100㎡ Dome Sineması Kullanımı: Alışveriş merkezinde, eğlence parkı, tema parkı
ÖZEL: 360 Dome Sinema 4D Sinema Dome Projeksiyonu Etki: Kar, yağmur, duman, çerçeve vb.
çözüm: 3K * 3K Devre Bağlantısı: 100-240V, 50-60Hz

Eğlence Parkı için Bir Sinema Salonuna Gelen Sürükleyici Projeksiyon 5D Dome Sinema

 

Lunaparkta 360 derecelik bir tiyatro kurmanın faydaları nelerdir?

 

Zaten aşina olduğunuz geleneksel eğlence parkı, heyecan verici korsan gemisi roller coaster; Rahatlatıcı atlıkarınca, dönme dolap; İnsanların sık sık oynadığı bir şey olduğuna inanıyorum, ancak yolculukların sayısı arttıkça, bu aktiviteler ilk eğlencelerini kaybediyor.

 

5D Dome Sinema Salonuis a new type of theater. yeni bir tiyatro türüdür. It looks like a giant bowl with an upside down, but it has no holes in it. Baş aşağı olan dev bir kaseye benziyor, ancak içinde delik yok. The 360-degree immersive theater is surrounded by audiences. 360 derecelik etkileyici tiyatro seyircilerle çevrilidir. Dome Movie Theater makes the audience feel like they are in another time and space. Dome Sineması seyirciyi başka bir zaman ve mekandaymış gibi hissettirir. Is the movie with the biggest audience's vision at present. Şu anda vizyonu en büyük olan film. The immersiveness of the movie seems to take the audience to meditation space or the vast ocean. Filmin çekiciliği seyirciyi meditasyon alanına veya geniş okyanusa götürüyor gibi görünüyor. Some people seem to be soaring between the mountains and valleys, or bumping into the rapids. Bazı insanlar dağlar ve vadiler arasında yükseliyor ya da akıntıya çarpıyor gibi görünüyor. Sitting on a chair in the air next to it, there is an upright screen in front of the eyes, as if in a "ball". Yanındaki havada bir sandalyede otururken, gözlerin önünde bir "top" sanki dik bir ekran var. Up, down, left, and right, all you see is the Dome Movie Theater screen. Yukarı, aşağı, sol ve sağ, tek gördüğünüz Dome Movie Theater ekranı. When the screen picture showed a vast forest, there was a breeze of forest aromas blowing like a spring breeze. Ekran resmi büyük bir orman gösterdiğinde, bahar esintisi gibi esen bir orman aroması esintisi vardı.


The three-dimensional projection system of Dome Movie Theater, 5d dynamic special effect chair, 5d Dome Movie Theater special effect equipment, and computer control system work together to form a system that collectively attracts the audience's senses of vision, hearing, touch, and feeling. Dome Movie Theater'ın üç boyutlu projeksiyon sistemi, 5d dinamik özel efekt koltuğu, 5d Dome Movie Theater özel efekt ekipmanı ve bilgisayar kontrol sistemi, birlikte seyircinin görme, işitme, dokunma ve duygu duyularını çeken bir sistem oluşturmak için birlikte çalışır. . In order to realize the environment involved in the theme of the film, various details within the environment, and the experience of the audience in a specific environment, etc., the overall effect of creating an immersive person is created. Filmin temasıyla ilgili ortamı, ortamdaki çeşitli detayları ve izleyicinin belirli bir ortamdaki deneyimini vb. Gerçekleştirmek için sürükleyici bir insan yaratmanın genel etkisi yaratılır.

 

 

360 derece kubbe projeksiyonu


Projector:6pcs; Projektör: 6pcs; Light source; Işık kaynağı; Laser projector; Lazer projektör;
Çözünürlük: 1920 * 1200; Parlaklık: 8000Lümen.

 

 

Dome Sinema Parametresi için Kullanılan Dome Projeksiyonu

 

Projeksiyon Dome Sinema Alanı 100㎡
Ekran boyutu 180 ° çap 8 metre
Dome Projeksiyon ekran boyutu iç çap 11.4m, dış çap 12m
Zemin yükü 1 ton / ㎡
Yapım süreci 1-2 ay
5D sinema dinamik koltukları 16
Birim yolcu akışı 96 kişi / saat
süre 8-10 dakika
Kubbe projeksiyon kaynağı en az 4 genel kaynak veya özel kaynak
Özel efekt parametreleri duman, flaş, kar taneleri, kabarcıklar, vb.
Ses parametreleri 5.1 sinema sınıfı kanallar
Aydınlatma verileri standart tiyatro seviyesi
Aydınlatma verileri standart tiyatro seviyesi
Ortam kurulumu standart tiyatro seviyesi
Kitle deneyimi Güçlü sahne deneyimi duygusu, sürükleyici

 

Eğlence Parkı SGS GMC için Sürükleyici Projeksiyon Dome 5D Sinema 0

 

5D Dome Sinema Kontrol Sistemi

 

Dome Cinema esas olarak projektörler ve optik sistemler, görüntü işleme sistemleri ve profesyonel oynatma sistemleri, dijital surround ses sistemleri, dome ekranlar, aydınlatma sistemleri, merkezi kontrol sistemleri ve diğer ekipmanlardan oluşur.
Dome Screen Cinema kontrol sistemi, ilgili etkinlikleri gösteren tüm filmleri otomatik olarak kontrol edebilir ve senkronizasyon işlemi yapabilir ve her alt sistemi otomatik olarak izleyebilir.
Dome Screen Cinema kontrol sistemi de mükemmel dekoder oynatıcı ile birleştirilebilir, neredeyse tüm film formatlarını da destekler. Böyle Taega, AVI, MPEG, JPEG, RMVB, MOV, vb. Yazılım yoluyla birbirlerine dönüştürülebilirler.
Shuqee, tüm yazılım hizmetlerini ücretsiz olarak ömür boyu günceller.

 

 

Tasarım Etkisi Diyagramı Örneği

 

5D Dome Sinema Salonu is widely used in museums, science and technology museum, planning museum, planetarium, various exhibition halls, exhibition hall, command and control center, art performance theme activity, entertainment place, military virtual simulation school, virtual teaching, industrial virtual simulation and other places. müzeler, bilim ve teknoloji müzesi, planlama müzesi, planetaryum, çeşitli sergi salonları, sergi salonu, komuta ve kontrol merkezi, sanat performansı tema etkinliği, eğlence yeri, askeri sanal simülasyon okulu, sanal öğretim, endüstriyel sanal simülasyon ve diğer yerlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. . When you experience in the museum, you will travel in the vast universe, and you can know the secrets and history of the universe.It is cells that can penetrate the microscopic world of animals and plants.Sometimes like riding a time machine back to the distant past and walking with dinosaurs can also go to the distant future to feel the future of scientific life. Müzede tecrübe ettiğinizde, geniş evrende seyahat edeceksiniz ve evrenin sırlarını ve tarihini bilebilirsiniz.Bu, hayvanların ve bitkilerin mikroskobik dünyasına nüfuz edebilen hücrelerdir. uzak geçmiş ve dinozorlarla birlikte yürümek de bilimsel yaşamın geleceğini hissetmek için uzak geleceğe gidebilir.

 

Eğlence Parkı SGS GMC için Sürükleyici Projeksiyon Dome 5D Sinema 1

İletişim bilgileri
Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd

İlgili kişi: Bellis Tang

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)