Guangzhou Shuqee Dijital Tech. Limited Şirketi

Çin'de en profesyonel 4D / 5D / 6D / 7D sinema üretim fabrikası.

Sertifika
iyi kalite Sinema 4 d satış için
iyi kalite Sinema 4 d satış için
Ben shuqee ile işbirliği sevindim. Ürünlerini kaliteli ve çok rekabetçi fiyat. Müşterilerim çok beğendim.

—— Mr Omar Fernado - Kolombiya

Shuqee'nın hareketli koltuklar, ben gerçekten üstün hissediyorum gibi roller coaster deneyimi heyecan verici. Biz uzun vadeli işbirliği devam edeceğiz.

—— Sayın Artur Jastrzebski - Polonya

SHUQEE'ın üretici büyük onların tür üzerinden satış öncesi, satış sonrası hizmet için her zaman takdir etmek, bulmak çok şanslıyım.

—— Bay Muhammed - Irak

İyi satış sonrası servis hizmetiniz için teşekkür ederiz. Mükemmel eğitim ve teknoloji destek bana çok yardımcı olur.

—— Bay Sammel - Filipinler Cumhuriyeti

Güzel hizmet ve yüksek kalite ve yüksek itibarı ile iyi bir şirket. Bizim güvenilir bir tedarikçi biri mal zamanında ve güzel bir paket teslim edilir.

—— Bay George - Almanya

Ben sohbet şimdi

Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6 7 8
Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd
Şirket konumu Company Prospects Metting Kültür Duvarı Ürün Showroom 1 Ürün Showroom 2 4D Sandalye Fabrikası

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Aracısı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Diğer
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : SHUQEE
No. Çalışanları : 20~100
Yıllık satış : 2.5 Million-5 Million
Yıl kurulan : 2011
İhracat p.c : 60% - 70%
1. Ücretsiz Teknik Eğitim Planı

Bütünleştirici ve normatif teknoloji eğitimi, ürünleri ve günlük kullanım, bakım ve yönetimi kapsamlı bir şekilde anlayabilmelerini sağlamak için teknik personelimiz tarafından müşterilere ücretsiz olarak sunulmaktadır ve küçük sorunları tahmin edip çözebilmektedir.

Eğitim sayesinde, kullanıcının sistem tasarımı, kurulum, devreye alma, işletme ve bakım, yerleştirme dahil olmak üzere sistem hakkında kapsamlı bir anlayışa sahip olmasını ve kullanıcının eğitim ve sistem yapımı belgelerine göre kullanmasını sağlamak için çaba göstermesini sağlamak bağımsız olabilir. yönetim, işletme, tüm sistemin bakımı.

2. Servis ve Garanti

Her ürün sıkı denetim olacak, paketten önce ürün kalitesini güvence altına alın, minimum hata oranına sahip ürünler. “Kullanıcının yatırımını ve verimliliğini tamamen koruyun, kullanıcının gereksinimlerini tamamen karşılayın ve yüklerini azaltın” yönergelerini izleyin.

a). Düzenli Aralıklarda İade Ziyareti

Şirketimiz müşteri geri bildirimlerine göre geri dönüş için düzenli ziyaretler gerçekleştirecektir. İade ziyaretinde, mal sahibi her türlü kalite problemini ve görüşünü önerebilir, şirket mütevazı bir şekilde dinlenir, müşteri problemine karşı iade dönüşü muamelesi yapar ve daha sonra dikkatlice çözülür ve mevsimsel organizasyon garantisi verilir.

b). Garanti ölçüsü

Garanti grubu, müşteriyle ilk kez iletişim kuracak ve müşteri iletişim sorunlarını etkin bir şekilde fark edecek. Genel arıza problemi için, telefonla garanti ekibi, müşteriyi yönlendirmek için ağ üzerinden uzaktan yollar sorunu bir saat içinde çözer.

c). Ömür Boyu Servis

Her ürün garanti süresinin ötesinde, yine de yerinde bakım onarım hizmeti sunuyoruz, yalnızca temel masrafları ödeyin. Kullanıcılar hala düzenli servis talimatı, uzaktan teknik yardım ve diğer servislerden ücretsiz bakım teknisyeni ekibi alabilirler.

d) .Ücretsiz Garanti Onarımı

Kalite garanti süresi boyunca ücretsiz onarım hizmeti ve yedek parça için makul ücret ve kalite garanti süresinden sonra servis bakımı. Ürüne ait kusurlardan dolayı sorumluluklarımızı asla muaf tutmayacağız.

3. Tepki Süresi
Kullanıcının bildirimini aldıktan sonra 24 saat satış sonrası teknik destek sağlıyoruz.
4. Yedek Parçalar
Müşterilere ürünlerle birlikte gerekli yedek parçalar sağlanmaktadır.
5. Yazılım güncellemesi
Kontrol sisteminin ömür boyu bakımı, sistem fonksiyonlarının sürekli iyileştirilmesi ve sürekli yazılım güncellemeleri.
6. Tesisin site talimatı servisi mevcuttur.

Son olarak, endüstriyel sinema ekipmanlarımız hakkında daha ayrıntılı bilgi için, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! Sorularınızı e-posta adresimize bekliyoruz: sales@shuqee.com   , ve sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim bilgileri
Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd

İlgili kişi: Miss. Sales Shuqee

Tel: 0086 20 34885536

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)