Çin 5 d sinema Üretici

Guangzhou Shuqee Dijital Tech. Limited Şirketi

Çin'de en profesyonel 4D / 5D / 6D / 7D sinema üretim fabrikası.

Haberler

December 6, 2021

4D sinema yüksek kaliteli 4D koltukları nasıl seçmelidir?

4D sinema yüksek kaliteli 4D koltukları nasıl seçmelidir?

 

4D dinamik sinemada 4D koltuklar anahtar üründür, bu nedenle 4D dinamik sinemada 4D film izlemenin etkisi büyük ölçüde koltuklara bağlıdır.Bu nedenle, 4D sinema koltuklarının nasıl seçileceği birçok sinema zinciri, sinema franchise'ı ve izleyici müşterisi için bir endişe kaynağıdır.Tabii 4D dinamik sinema ortamı özel efekt ekipmanları da olmazsa olmazlardan.

Aslında, 4D koltuk seçiminde pek çok ince beceri vardır.Shuqee Technology, referansınız için bir 4D koltuğun nasıl seçileceği ve yanlış anlamalara düşmemek için bazı önemli noktaları bir araya getirdi.4D sinema koltuklarını ayırt etmenin 3 temel yolu şunlardır:

1. Görünüm

Görünüm stili, 4D koltuk tasarımının önemli bir parçasıdır ve hoş stil, izleyiciler tarafından kesinlikle sevilecektir.Güzel bir görünüm söz konusu olduğunda, bir sonraki bakılacak şey koltuğun kalitesidir.

hakkında en son şirket haberleri 4D sinema yüksek kaliteli 4D koltukları nasıl seçmelidir?  0

 

2. Deneyim

4D koltuğa oturmanız, koltuğun konforunu hissetmeniz ve sırt tasarımının ergonomik ilkelere uygun olup olmadığını bilmeniz önerilir.İkinci önemli kısım süngerin kalitesidir.Genel olarak, daha kaliteli 4D koltuklar, daha iyi esnekliğe ve rahat oturmaya sahip olan soğuk saçlı, yüksek dirençli sünger kullanır.Aksine, sıcak saçlı sünger kalitesizdir ve zamana ve geri tepme hızına dayanamaz.Yavaş, zayıf oturma hissi.Bunu bilmeyen pek çok kişi, satın alırken sübjektif duygular kullanır ve daha zor hissettiğinde kalitenin iyi olduğunu hisseder.Bu çok bilim dışı.Aslında, tam tersi.Bu tür sünger sadece dokunuşta güçlüdür, ancak yoğunluğu aslında çok düşüktür.Ağırlığı arttırmak için talk pudrası kullanılır ve dokunuş son derece kötüdür, bu yüzden tavsiye edilmez.

 

3. Bahar

Maliyetten tasarruf etmek için piyasadaki bazı üreticiler genellikle bunun yerine ucuz ürünleri tercih ediyor.Bunun sonucu, 4D koltukların kalitesinin ciddi şekilde etkilenmesidir.Shuqee Technology gibi düzenli üreticiler, bitmiş ürünlerin kalitesini sağlamak için daha iyi yaylar seçer.Şu anda en son ve en dayanıklı tornalama yöntemi yerçekimi geri tepmesidir.Yerçekimi ile dönen bu tür bir yastık, garantili bir kaliteye ve on yıla kadar hizmet ömrüne sahiptir.

hakkında en son şirket haberleri 4D sinema yüksek kaliteli 4D koltukları nasıl seçmelidir?  1

Daha sonra, oturma duruşu problemini tanıtacağız.Makul bir oturma duruşu, 4D koltukların konforunu büyük ölçüde artırabilir.

1) Oturma pozisyonu

Uyluklar ve baldırlar 90° ila 100°'lik bir açıyı korur, üst gövde ve uyluklar 90° ila 100°'lik bir açıyı korur ve üst kol ve önkol, çalışırken 90° ila 100°'lik bir açıyı korur.Bu, 90 derecelik üç merkez noktası oluşturan standart en iyi oturma duruşudur.

2) yastık

4D koltuk için iyi bir minder yüksek maliyet demektir.Üst düzey yastık, iyi dokunuş, belirgin içbükey eğri, iyi ısı dağılımı ve rahat oturma hissi ile kalın ve güvenilirdir.

3) Sırtlık eğrisi

4D sinema koltuklarının sırt tasarımı çok özeldir.Koltuğun sırt kısmı sıkıca temas halinde değilse, 4D özel efektlerin üst üste bindirilmesinden sonra gürültü bariz olacaktır.Böyle bir sandalye sadece kalitesiz değil, aynı zamanda güvenliği de zayıf.Ayrıca, sırtlığın yüksekliği serbestçe ayarlanabilir ve esnek olmalıdır.

4) Kaldırma

4D koltuğun kaldırma sorunu, koltuğun kalitesini doğrudan etkiler.Kullanım sırasında kaldırmanın engellendiğini düşünüyorsanız, bunu çözmek için zamanında 4D koltuğun üreticisiyle iletişime geçmelisiniz.Shuqee Technology, profesyonel tek elden satış sonrası hizmet sunar ve hızlı bir şekilde yanıt verir.Yani endişeniz yok.

5) Sandalye ayakları

4D koltuğun bacakları stabiliteye odaklanır, bu nedenle daha fazla zemin temas yüzeyi olan bir bacak tasarımı seçmek daha güvenli ve daha sıkı olacaktır.

6) Baz

4D dinamik sinemada, iyi taban paslanmaz çelikten veya alüminyum alaşımlı yapıdan yapılır, kötü olan ise sıradan mühendislik plastik malzemeden yapılmışsa, tavsiye edilmez.

7) Açıklama

Satın alırken, ürün kılavuzunu içerip içermediğine bakmalısınız veya bunu açıklamak için profesyonel bir teknik kadroya sahip olmak en iyisidir.Ürünü satın aldıktan sonra kullanım sırasında güvenliği sağlamak için gerekliliklere uygun bakım yapın.Shuqi Technology'nin 4D koltukları ve ilgili ekipmanları, ürün sertifikaları ve garanti kartları vb. ile donatılmıştır ve daha profesyonel teknik mühendisler ve satış sonrası servis personeli her an iletişim kurar ve takip eder, hızlı yanıt verir, en yüksek hizmeti verir ve tercih edilir. kendinden emin.

 

İletişim bilgileri